Pärnu meeskond kindlustas ühisliigas liidrikohta

Pärnu võrkpalliklubi meeskond.
Pärnu võrkpalliklubi meeskond. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu võrkpalliklubi meeskond alistas Eesti-Läti ühisliiga kolmandas voorus Võrus kohaliku meeskonna geimidega 3:1.

Avageimis said pärnakad vastastest jagu tulemusega 25:21.

Teises geimis jäi Pärnu meeskond tagaajaja ossa ega suutnud võrukaid enam kinni püüda. 25:19 gemivõiduga võrdsustas kodumeeskond skoori.

Kolmandas geimis oli mäng võrdne seisuni 11:11, siis läksid pärnakad oma teed, võttes 25:16 võidu.

Neljandas geimis dikteeris mängu Pärnu meeskond, juhtides juba viie punktiga. Ometi õnnestus võrulastel mängu tagasi tulla ja geimi lõpu eel tuua tabloole 22:22 viik. Otsustavate punktide mängimisel oli kindlam Pärnu meeskond, saades 25:23 võidu.

Pärnakatel on kolmest mängust maksimaalsed 9 punkti, millega ollakse Eesti-Läti ühisliigas liidrikohal.