Pärnakad alistasid ühisliigas Ozolnieki

, veebitoimetaja
Võrkpall. Foto on illustreeriv.
Võrkpall. Foto on illustreeriv. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnu võrkpalliklubi meeskond sai Eesti-Läti ühisliigas kodusaalis 3:1 jagu Ozolnieki Poliursist, jätkates liigas juhtpositsioonil.

Avageimis leidis Pärnu meeskond ennast kohe kuuepunktilisest kaotusseisust, mida tagasi mängida ei õnnestunud. Lätlased võitsid geimi 25:19 ja nii asus mängu juhtima külalisvõistkond.

Teises geimis suutsid pärnakad ennast võrdse alguse järel maksma panna ja haarasid geimi keskel viie-kuuepunktilise edumaa, mida suurendasid gemi lõpuks kaheksale punktile – Pärnu meeskonna võidunumbrid oli 25:17 ja mänguseis viigis 1:1.

Kolmandas geimis haaras Pärnu meeskond paaripunktilise edu, mis vormistati 25:22 geimivõiduks.

Neljandas geimis said pärnakad kiire algedu, kasvatades selle kümnele punktile. Lõpuks pidi murdunud vastane tunnistama Pärnu meeskonna 25:14 paremust ja 3:1 mänguvõitu.

Pärnu võrkpalliklubi meeskonnal on kuuest mängust 16 punkti, mis annab ühisliigas liidripositsiooni Riia Lase ees.

Pärnakate järgmine mäng on reedel kodusaalis Lasega.