Pärnakad said ühisliigas teise kaotuse

Pärnu võrkpalliklubi meeskond pidi täna vastaste paremust tunnistama. Arhiivifoto. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnu võrkpalliklubi meeskond pidi Eesti-Läti ühisliiga üheksandas voorus tunnistama kodusaalis Tallinna Selveri 3:1 paremust.

Avageimis oli parem Selveri meeskond, kes kallutas selle enda kasuks numbritega 25:21.

Teiseski geimis haaras Selver initsiatiivi, ent pärnakad suutsid teiseks tehniliseks vaheajaks seisu võrdsustada ja õnnestunud lõpuga 25:20 võidu võtta.

Kolmandas geimis jäid pärnakad nelja punktiga taha, aga suutsid mängu parandada ja geimi keskel ise juhtima asuda. Võrdne mäng kestis seisuni 21:21. Viimaste punktide mängimisel oli kindlam pealinna meeskond, võttes 25:22 geimivõidu.

Neljas geim algas punk-punkti heitlusega, kuid siis sai Selver viiepunktilise edu, mida suudeti vimaste punktide mängimisel suurendada ja 25:18 võit võtta.

Tänase mänguga lõppes ühisliiga esimene ring, mille võitis 22 punktiga Pärnu meeskond. Tallinna Selveril on 19 punkti ja TTÜ-l 18 punkti.

Pärnakate järgmine mäng on laupäeval kodusaalis valitseva Eesti meistri Tartu Bigbanki vastu.