Korvpallurid võtsid Raplalt revanši

Osvaldas Matulionis (13) viskas Pärnu meeksonna kasuks 23 punkti. Arhiivifoto.
Osvaldas Matulionis (13) viskas Pärnu meeksonna kasuks 23 punkti. Arhiivifoto. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Korvpalliklubi Pärnu meeskond sai Eesti meistriliiga mängus võõrsil 73:54 jagu Rapla TYCOst, revanšeerides kuu aega tagasi koduväljakul saadud kuuepunktilise kaotuse.

Võrdse mänguga kulgenud avaveerandi võitis 17:15 Rapla meeskond, ent teisel poolajal olid täpsemad pärnakad ja nii mindi vaheajale KK Pärnu eduseisul 39:33.

Kolmandal veerandil suurenes pärnakate edu veel kuue punkti võrra, olles enne lühikest mängupausi 52:40.

Viimane veerand kulus Pärnu meeskonnal võidu vormistamiseks.

Pärnu meeskonna suurim korvikütt oli 23 punkti visanud Osvaldas Matulionis. Augustas Peciukeviciuse arvele jäi 16 punkti. Rain Raadik, kelle saagiks langes 17 lauapalli, panustas võitu 14 punktiga.

Rapla meeskonna resultatiivseim oli 15 punkti toonud Illimal Pilk

Pärnu meeskonnal on Eesti meistrivõistlustel üheksast mängust kolm võitu, millega jagatakse viiendat-kuuendat kohta TTÜ-ga.