Korvpallurid kaotasid TTÜle

Korvpall.
Korvpall. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Korvpalliklubi Pärnu meeskond pidi Eesti mesitriliiga turniiril tunnistama koduväljakul TTÜ meeskonna 67:55 paremust.

Külalised asusid mängu juhtima avaveerandil, võites selle 12:10. Poolajasireeniks oli TTÜ eduseis 33:28.

Kolmandal veerandil kasvatasid külalised edumaad veel ühe punkti võrra, võites selle mänguaja 16:15.

Viimasel veerandil Pärnu meeskond vastaseid püüda ei suutnud ja nii kuulutas lõpusireen TTÜ 12punktilist paremust.

Pärnu meeskonna suurim korvikütt oli 15 punkti toonud Rannar Raap. Augustas Peciukevicius viskas 14 punkti ja Osvaldas Matulionis 13 punkti.

Vastaste resultatiivseim oli 16 punktiga Kiur Akenpärg.

Pärnu meeskonnal on kümnest mängust kolm võitu, mis annab üheksa meeskonna konkurentsis seitsmenda koha.

Pärnakate järgmine mäng on reedel, kui Balti liiga turniiril võetakse koduväljakul vastu Valmiera meeskond. Eesti meistriliigas mängitakse teisipäeval 11. detsembril võõrsil TTÜga.