KK Pärnu näitas Kalev/Cramole hambaid

Osvaldas Matulionis (13) tõi oma meeskonnale 20 punkti. Arhiivifoto.
Osvaldas Matulionis (13) tõi oma meeskonnale 20 punkti. Arhiivifoto. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Korvpalliklubi Pärnu meeskond andis Eesti mesitriliigas koduväljakul kõva lahingu Kalev/Cramole, kuid pidi võtma vastu viiepunktilise kaotuse.

Avaveerandil haaras juhtohjad Kalev/Cramo, minnes ette 22 : 18.

Poolajaks suutis KK Pärnu mängu võrdsustada, tuues tabloole viiginumbrid 43 : 43.

Kolmandal veerandil tegi pealinna meeskond sisse kaheksapunktilise vahe. Lühikesele pausile mindi pärnakate poolt vaadatuna seisul 54 : 62.

Viimasel veerandajal suutis Kalev/Cramo eduseisu hoida ja võttis mängu tulemusega 76 : 71.

Pärnu meeskonna suurim korvikütt oli 20 punkti toonud Osvaldas Matulionis. Kristjan Kitsing tõi oma meeskonnale 18 punkti ja hankis 10 lauapalli.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli 19 punktiga Keith McLeod.

Pärnakatel on 14 mängust viis võitu, mis annab turniiritabelis seitsmenda koha.