Korvpallurid said suurele Kalevile vastu poolajavileni

KK Pärnu meeskond pidi BC Kalev/Cramo paremust tunnistama. Arhiivifoto.
KK Pärnu meeskond pidi BC Kalev/Cramo paremust tunnistama. Arhiivifoto. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Korvpalliklubi Pärnu meeskond võitis Eesti meistriliiga mängus BC Kalev/Cramo vastu nelja punktiga poolaja, kuid pidi lõpuvile kõlades tunnistama vastase 19punktilist paremust.

Tänane Tallinnas peetud kohtumine algas pärnakatele hästi, avaveerandi järel asuti 23 : 18 juhtima.

Teisel veerandajal püsis mäng võrdne ja kodusaalis mänginud Kalev/Cramo suutis vahet poolajavileks vaid punkti võrra vähendada. Pikale vaheajale mindi pärnakate eduseisul 43 : 39.

Kalev/Cramo kallutas mängu enda kasuks kolmanda veerandiga, mille nad 23 : 11 võitsid. Viimasele lühikesele pausile mindi Kalev/Cramo 62 : 54 juhtimisel.

Neljandal veerandil suurendas Kalev/Crano eduseisu veelgi. Lõpusireeni kõlades olid tablool nende võidunumbrid 88 : 69.

Pärnu meeskonna suurim korvikütt oli 15 punkti visanud Osvaldas Matulionis. Rannar Raap tõi oma meeskonnale 14 punkti ja Rain Raadik 13.

Kalev/Cramo mängijatest viskas Bamba Fall 17 ja Tyshawn Abbott 16 punkti.

Oluline vahe meeskondade vahel oli lauavõitluses – kodumeeskonna saagiks langes 46 lauapalli, pärnakad said kätte 22 lauapalli.

KK Pärnu meeskond on 19 mängust saadud seitsme võiduga turniiritabelis kuuendal kohal.

Pärnakate järgmine mäng on laupäeval võõrsil Rapla TYCO vastu.