Korvpallimeeskond sai jagu TTÜst

Rain Raadik tegi järjekordse kaksikduubli. Arhiivifoto.
Rain Raadik tegi järjekordse kaksikduubli. Arhiivifoto. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Korvpalliklubi Pärnu meeskond sai Eesti meistriliiga mängus kodus 11punktilise võidu TTÜ üle.

14 : 14 lõppenud mängu avaveerandi järel haaras juhtohjad Pärnu meeskond, käristades poolajasireeniks vahe kümnele punktile – 35 : 25.

Kolmandal veerandil suurendas Pärnu meeskond edu veelgi ja viimasele lühikesele vaheajale mindi seisul 52 : 38.

Viimasel veerandil mängis TTÜ meeskond tagasi kolm punkti, mis tähendas pärnakate 11punktilist võitu 77 : 66.

Pärnu meeskonna suurim korvikütt oli 24 punkti visanud Rain Raadik, kelle arvele kanti ka 15 lauapalli. Kristjan Kitsing viskas 16 ja Augustas Peciukevicius 15 punkti.

TTÜ meeskonna resultatiivseim oli 17 punktiga Erik Keedus.

Pärnu meeskond on turniiritabelis 11 võiduga kuuendal kohal, võiduprotsent annab pärnakatele isegi viienda koha.

Pärnakate järgmne mäng on kolmapäeval kodusaalis Tartu ülikooli/Rocki vastu.