Raadik vedas pärnakad Tartu Rocki vastu võidule

Rain Raadik.
Rain Raadik. Foto: Ants Liigus

Korvpalliklubi Pärnu meeskond sai meistriliiga turniiril koduseinte toel jagu Tartu ülikoolist/Rockist, kellele oli see koduliigas tänavu esimene kaotus.

Pärnu meeskond võitis esimese poolaja 53 : 44 ja viskas külalistest enam punkte kolmandal ja neljandal veerandajalgi ning võttis magusa ja tabeli seisukohalt üliolulise 83 : 70 võidu, sest tänane mäng läks kirja topelt.

Rain Raadik viskas Pärnu meeskonna kasuks 20 punkti ja võttis 13 lauapalli, Osvaldas Matulionis lisas 22 ja Augustas Peciukevicius 19 punkti.

Tartu ülikooli/Rocki suurima korvikütina eest viskas Justin Ingram 14 punkti.

Meistriliigas viiendale kohale kerkinud Pärnu meeskonnal on 28 mängust 13 võitu. Neljandal kohal asuval TTÜ-l on 13 võitu 26 mängust. Kuues on Rapla TYCO 12 võiduga 29 mängust ja seitsmes Valga Maks & Moorits 12 võiduga 30 mängust.

Pärnu meeskonna järgmine mäng on laupäeval kodusaalis Rakvere Tarvaga.