Noored ratturid kihutasid Pandiveres mehiselt

Carl Tõnismann.
Carl Tõnismann. Foto: PP

Pärnumaa sportlased võitsid Eesti jalgratturite Filtri maanteekarikasarja viiendal etapil, Pandivere rattarallil kolm pjedestaalikohta.

Pikal distantsil (99 km) teenis üldarvestuses neljandana lõpetanud Vändra Viko klubi sõitja Gert Kivistik kuni 19aastaste konkurentsis teise auhinna. Kristen Kivistik, jõudis finišisse seitsmendana, Karl-Arnold Vendelin oli 20., Marek Sander 35., Jannar Juss 49., Kardo Aia 53., Toivo Kuldmäe 58. ja Kevin Lippe 94. Kokku lõpetas sõidu 231 ratturit.

Lühemal võistlusmaal (44 km) võitis 141 ratturi seas esimese auhinna Pärnu kalevlane Carl Tõnismann, kannul Vändra noormees Mart-Anton Vendelin ja tartlane Raimo Lätte.