Kahe staadioni jooksu võitis Roman Fosti

Täna keskpäeval Pärnus Raeküla staadionilt Kalevi staadionile joostud kahe staadioni jooksu võitis Roman Fosti. Kahe staadioni jooksust, kepikõnnist ja lastejooksudest võttis osa ligemale 500 suurt ja väikest spordisõpra. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Täna keskpäeval Pärnus Raeküla staadionilt Kalevi staadionile joostud kahe staadioni jooksu võitis Roman Fosti.

Kahel eelmiselgi aastal võidu võtnud Fosti läbis uuenenud 7,6kilomeetrise distantsi ajaga 26.00,2.

Teisena lõpetanud Karl Mäe kaotas võitjale 18,5 sekundit ja kolmas mees Taavi Tambur 31,9 sekundit.

Naiste kiireim oli üldarvestuses 25. kohaga lõpetanud Olga Andrejeva, kelle lõpuaaeg oli 29.25,7.

Birgit Pihelgal kulus distantsi läbimiseks 31.06,2 ja Hannagret Luksil 32.34,5.

Kahe staadioni jooksu lõpetas 362 võistlejat.

Spordiüritusel osales veel ligi 70 kepikõndijat. Lastejooksudest võttis osa umbes poolsada väikest spordisõpra.

Kahe staadioni jooks on Pärnu Kahe Silla klubi kolmikürituse lõpuetapiks. Tänavu on juba toimunud Rannametsa luitejooks ning Jüri Jaansoni kahe silla jooks.