KK Pärnu hammas Ventspilsi peale ei hakanud

, veebitoimetaja
4. juunil toimuvad Kadrina keskkooli palliväljakutel ajaloo esimesed maakonna meistrivõistlused tänavakorvpallis. Foto on illustratiivne. Foto: Postimees/Scanpix

Korvpalliklubi Pärnu meeskond jäi Balti liiga mängus kodusaalis suurelt alla lõunanaabrite Ventspilsi esindusele.

Lõpuvile kõlades näitas tabloo lätlaste võidunumbriteks 81:51.

Ventspils tegi vahe sisse juba avaveerandil, võites selle 30:16. Teisel veerandil kasvatasid Ventspilsi mängijad vahet veelgi ja poolajaks oli seis 49:27.

Teisel poolajal hoidis Läti meeskond turvalist edu ja võitis kohtumise 30 punktiga.

Pärnu meeskonnal on neljast mängust kirjas üks võit ja kolm kaotust.

Pärnu meeskonnaga samasse alagruppi kuuluvad veel Läti klubi Liepaja,  Leedu meeskonnad  Šiauliai, Kedainiai Nevežys ning Panevežyse Lietkabelis ja Kasahstani Atyrau Bars.

Pärnakate järgmine Balti liiga mäng on 10. detsembril Barsyga, kes mängib kõik mängud võõrsil.

Eesti meistrivõistlustel kohtutakse kolmapäeval kodus Rakvere Tarvaga.