Võrkpallurid alistasid Ozolnieki

Pärnu võrkpalliklubi meeskond.
Pärnu võrkpalliklubi meeskond. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu võrkpalliklubi meeskond teenis kodusaalis Eesti-Läti ühisliiga mängus 3:0 võidu Ozolnieki Poliursi üle.

Avageimis jätkus võrdset mängu seisuni 10:10. Siis läks Pärnu meeskond oma teed, võttes geimivõidu 25:17.

Teises geimis jäi Pärnu meeskond 3:6 taha, kuid Siim Põlluääre serviseeria järel asuti kohtumist  10:6 juhtima. Kättevõidetud edu hoiti geimi lõpuni. Pärast viimase punkti mängimist näitas tabloo pärnakate 25:20 paremust.

Kolmandas geimis sai Pärnu väikese algedu. Esimesele tehnilisele vaheajale mindi seisul 8:5. Pärast mõttepausi kasvatasid pärnakad vahet veelgi, minnes ette 16:9. Kuigi Ozolnieki meeskond suutis vahet vähendada, ei päästnud see neid kaotusest. Kolmas geim kuulus Pärnule 25:21.

Pärnu meeskond tõusid tänase võiduga ühisliigas Tartu Bigbanki järel teisele kohale.

Homme õhtul võõrustab Pärnu võrkpallimeeskond Eesti karikavõistluste veerandfinaali korduskohtumises Tartu Bigbanki. Esimese kohtumise võitsid tartlased 3:1. Seega vajab Pärnu meeskond poolfinaali pääsemiseks 3:0 või 3:1 võitu. 3:1 võidu korral tuleks olla parem ka kuldses geimis.