Võrkpallimeeskond kaotas Riias

Pärnu võrkpalliklubi meeskond.
Pärnu võrkpalliklubi meeskond. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu võrkpalliklubi meeskond kaotas Eesti-Läti ühiliigas Riias sealsele tehnikaülikoolile viiegeimilise mängu.

Pärnakad võitsid kaks esimest geimi 25:20 ja 25:18.

Kolmandaski geimis juhtis Pärnu meeskond 22:19, kuid pidi lõpuks vastase 28:26 paremust tunnistama.

Neljandas geimis hoidis Riia meeksond paaripunktilist edu, ent pärnakad jõudsid 23:23 viigini. Siis said kaks punkti riialased, kes võtsid 25:23 geimivõidu.

Otsustavas geimis näitas kindlamat mängu kodumeeskond, kes võitis selle 15:10. Seega 3:2 mänguvõit Riia meeskonnale.

Pärnu võrkpalliklubi meeskonnal on 14 mängust 28 punkti, millega ollakse liigatabelis 28 punktiga kolmandal kohal. Sama palju punkte on kogunud ühe mängu vähem pidanud Tallinna Selver.

Pärnakate järgmine mäng ühisliigas on 11. jaanuaril TTÜga.

Neljapäeval mängitakse CEV Challenge Cupil 32 parema hulgas kodus Bratislava Volley Teamiga.