Rannavõrkpallurid alustasid Itaalias kahe kaotusega

Rannavõrkpall
Rannavõrkpall Foto: AP / Scanpix

Rannavõrkpalli MK-sarja etapil Roomas pidid 23. asetusega Rivo Vesik ja Karl Jaani alagrupi esimeses mängus tunnistama Itaalia paari Matteo Varnier – Paolo Nicolai 2:1 (-13, 18, -14) paremust.

Viimases geimis juhtisid Vesik-Jaani 13:10, kuid itaallased viigistasid mänguseisu 13:13 ja läksid siis omakorda 14:13 juhtima.

Teises voorus kaotasid eestlased 57 minutit kestnud mängus Saksamaa paarile David Klemperer – Eric Koreng 0:2 (-31, -19). Viimases voorus on meie mehed vastamisi Hiina võistkonnaga Penggen Wu – Linyin Xu, kellel kirjas võit ja kaotus. (PP)