Motomehed pjedestaalil

Taavi Raadik.
Taavi Raadik. Foto: Urmas Luik

Mõedaka võistlusega lõppenud mootorratturite kestuskrossi Eesti talvises karikasarjas teenisid Pärnumaa sportlased seitse pjedestaalikohta.

Neljarattaliste tsiklite meeskonnasõidus võitsid Taavi Raadik ja Sten Jupaschevski quadracer’ite klassis teise auhinna ning noored motomehed Kevin Saar ja Sander Lakiza kihutasid 14. koha vääriliselt. ATV 1000 klassis tulid Jan Margus ja Tamur Vanker kolmandaks. Noorte Quad 100 sarjas sai Virgo Mitt neljanda tulemuse.

Kaherattaliste mootorrataste võistlusel kuulus Toivo Nikopensiusele E1 klassi eliitsõitjate konkurentsis kolmas auhind. Seenioride arvestuses võidutses Aivo Rabbi ja teiseks tuli Jüri Makarov. Egon Üpraus oli neljas ja Vesa Lindholm kuues.