KK Pärnu alistas tulises heitluses Rapla Tyco

Janis Vahter viskas Rapla meeskonna vastu 21 punkti. Arhiivifoto.
Janis Vahter viskas Rapla meeskonna vastu 21 punkti. Arhiivifoto. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Korvpalliklubi Pärnu meeskond sai Eesti mesitriliiga mängus võõrsil kaheksapunktilise võidu Rapla Tyco üle.

Avaveerandi järel sai Pärnu meeskond kolmepunktilise edu, juhtides 17:14.

Teisel veerandil oli heas hoos Rapla meeskond, minnes vahepeal juhtima juba 11 punktiga. Veerandi lõpul suutsid pärnakad vahet vähendada ja poolajavileks olid tablool Rapla meeskonna eduseis 35:29.

Kolmandal veerandil suutsid pärnakad vastaseid kolm minutit kuival hoida ja viigistada. Pingelist mängu jätkus kuni viimase lühikese vaheajani. Enne otsustavat veerandit olid tablool numbrid Pärnu kasuks 50:49.

Mängu saatus otsustati viimasel mänguveerandi lõpul, kui pärnakatel õnnestus saada väike edu, mida hoiti lõpuni ja võeti võit numbritega 74:66.

Pärnu meeskonna suurim korvikütt oli 21 punkti visanud Janis Vahter. Nemanja Miljkovici kontole jäi 18 ja Heiko Rannula arvele 12 punkti.

Rapla meeskonna täpseim oli 16 punkti visanud Dusan Sisic.

Korvpalliklubi Pärnu meeskonnal on turniiritabelis 14 võitu, millega ollakse üheksa meeskonna seas viiendal kohal

Pärnakate järgmine mäng on esmaspäeval võõrsil Tartu ülikooli/Rockiga.