Motomehed teenisid kodusel krossil 15 pjedestaalikohta

Potsepa kestuskrossi stardijoonelt tuiskas kannatuste rajale kahes laines kokku 136 kaherattalist tsiklit, kõige paremini õnnestus start enduroäss Toivo Nikopensiusel (nr 10). Foto: Tõnis Kukk

Pärnumaa sportlased võitsid mootorratturite kestuskrossi Eesti meistrivõistluste teisel etapil Potsepa liivakarjääris viis esimest, kuus teist ja neli kolmandat auhinda.

Potsepa motomaratonil startis kõigis klassides kokku 190 võidukihutajat Eestist, Soomest, Lätist, Leedust ja Venemaalt.

Kaherattaliste tsiklite kahe tunni sõidus tegid üle 50aastaste seenioride arvestuses puhta töö meie mehed: Jüri Makarov hõivas pjedestaali kõrgeima astme, Jaanus Nuut tuli teiseks ja Madis Pool kolmandaks. Võistlusklassis 40+ kuulus Toivo Nikopensiusele kolmas auhind ja Toivo Nõgel sai neljanda tulemuse.