Vändra maraton

41. Vändra maratoni põhidistantsi võitis lõunanaaber Valdis Nilovs ajaga 2:42.15, teisena lõpetas Jüri Siht (2:57.20) ja kolmandaks tuli Lauri Valdmaa (2:57.33).

Naiste pjedestaali hõivasid Mari Boikov, Inga Zalite ja Siiri Pilt. Poolmaratoni kiireim oli 1:10.14ga lõpetanud Juri Vinogradov Venemaalt, talle järgnesid valgevenelane Aleksei Tšemodanov (1:11.14) ja Taavi Tambur (1:20.20).

Õrnema soo jooksjate arvestuses tuli esikohale Olga Andrejeva, teise koha sai Tatjana Sviridova ja kolmas oli Galina Bernat. Täismaratoni lõpetas 101 jooksjat, poole lühemal võistlusmaal sai aja kirja 114 sportlast ning kepikõnnil osales 55 huvilist.