Motopoisid teenisid Eesti meistrivõistlustel kaks kulda

Sütevaka humanitaargümnaasiumis õppiv 14aastane Tamur Talviku võitis motokrossi Eesti meistrivõistlustel juunioride 85 ccm masinaklassis kuldmedali. Foto: Sten Salujõe

Laupäeval Tihemetsa krossiga lõppenud Eesti meistrivõistlustel võitis Tamur Talviku 85 ccm masinaklassis kulla, Jörgen-Matthias Talviku krooniti 65 ccm klassi meistriks.

Tunamullu omaealiste Euroopa meistrivõistlustel pronksi võitnud, MMil neljanda koha saavutanud ning kahel hooajal Eesti parima noore motokrossisõitja tiitliga pärjatud Tamur Talviku kindlustas endale selle aasta Eesti kulla Tihemetsas Lauri rajal juba esimese sõidu kindla võiduga.