Favoriidid panid oma paremuse maksma

Kauri Metsaots.
Kauri Metsaots. Foto: Pille Russi

Sõiduautode superkrossi karikasarja kolmandal etapil Baltic Stream OY auhindadele kihutasid kuue võistlusklassi masinad Auto24ringi nime kandva Audru ringraja põhjaringil.

Esiveoliste autode klassis oli kiireim Martin Kutser (Volkswagen Golf 2), teise koha sai Vahur Kupper (Opel Kadett) ja kolmandaks tuli Simo Lind (Opel Astra). Classic RWD masinate arvestuses oli parim Kauri Metsaots (Lada 2105), talle järgnesid Rene Tunder (BMW 318) ja Marko Sau (BMW 318).

2WD vabaklassis võttis kindla võidu Kairo Kallas (Honda Civic), teise koha punktid noppis Siim Ots (Volkswagen Golf 3) ja kolmas oli Aivo Ojala (Lada Samara). Nelikveoliste autode finaali võitis Ameriico Jöffert (Subaru Impreza WRX), teine oli Ainar Arula (Subaru Impreza) ja kolmanda auhinna pälvis Aivo Mängel (Audi 80 Quattro).