Nikopensius kihutas pjedestaalile

Toivo Nikopensius.
Toivo Nikopensius. Foto: Urmas Luik

Mootorratturite kestuskrossi Balti meistrivõistluste esimesel etapil Lätis Kesterciemsi rajal startis 99 kaherattalist ja 17 neljarattalist tsiklit. Paikuse motoklubi võistkond teenis Läti tiimide Motosports RT ja Moto AZ järel kolmanda auhinna.

Individuaalselt oli meie parim Toivo Nikopensius, kes saavutas seenioride arvestuses 14 sportlase konkurentsis teise koha. Motomaratoni võitis lätlane Arvis Blumbiers ja kolmandaks tuli võitja kaasmaalane Janis Rasmanis. Aivo Rabbi kihutas neljanda koha vääriliselt.

Viienda koha said lõunanaabrite krossil Endrik Raal (E1), Jarmo Lehiste (E3) ja Jüri Koger (enduroklass). Madis Pool lõpetas veteranide võistluse kuuendal positsioonil ja Oliver Toomelale kuulus C-klassi harrastajate seas kümnes koht.