Superkross pakkus põnevaid sõite

Vormelipiloodid ootavad eelstardis rajale pääsemist.
Vormelipiloodid ootavad eelstardis rajale pääsemist. Foto: Pille Russi

Erki Spordi superkrossi karikasarja seitsmendal etapil jahtisid autosportlased Auto24ringi nime kandval Audru ringrajal kümnes masinaklassis spaahotelli Viiking auhindu.

2WD klassis võitis esikoha Simo Lind (Opel Astra), talle järgnesid Volkswagen Golfidel kihutanud Andres Rohtla ja Martin Kutser.

Vabaklassis oli kiireim Kairo Kallas (Honda Civic), teiseks tuli Enar Klaus Kunman (BMW 325i) ja kolmanda koha sai Indrek Nilson (BMW 325i). Rahvakrossi määrustele vastavate sõiduautode klassis oli parim Margus Suigusaar (Opel Calibra), teise koha sai Simo Viilas (BMW 320) ja kolmandaks tuli Karol Pert (Volkswagen Golf)). Noorteklassis tuli esikohale Kristofer Lupp (Mitsubishi Colt), talle järgnesid Marko Andreas Muru (Honda Civic) ja Kevin Maltsev (Lada Samara).