Pärnu korvpallimeeskond sai Balti liigas väga valusa kaotuse

Lauri Habakuk
Andrew Warreni 40 punkti täna Pärnut võidule ei aidanud.
Andrew Warreni 40 punkti täna Pärnut võidule ei aidanud. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Tänaõhtuses korvpalli Balti liiga mängus kaotas Pärnu Sadam 75:78 AVIS Rapla meeskonnale.

Raplas Sadolini spordihoones toimunud mäng algas tasavägiselt, esimesele vaheajale mindi 19:19 viigiseisul. Kaks järgmist veerandaega võitsid pärnakad vastavalt nelja ja kahe punktiga. Niisiis alustas Pärnu meeskond viimast veerandaega 55:49 eduseisus.

Viimase veerandaja võitis AVIS Rapla 29:20 ja hoolimata punkt-punkti heitlusest mängu viimastel minutitel pidi Pärnu Sadam võtma vastu valusa kaotuse.