Tartu alustas tänast kohtumist paremini ja juhtis geimi esimeses pooles, kuid siis haarasid pärnakad mänguohjad ja võitsid esimese vaatuse kindlalt 25:17.

Teises geimis jagus tasavägist mängu seisuni 8:7, siis tegid pärnakad sisse kolmepunktilise vahe ja järele tartlasi enam ei lastud. Geim lõppes 25:20.

Kolmandas geimis pääsesid külalised juhtima 8:4 ja 15:10. Pärnakate servi vastuvõtt lonkas korralikult. Geimi lõpus tulid pärnakad küll 19:20 järele, kuid sellega asi piirdus ja Tartu sai 25:21 geimivõidu.

Neljandas vaatuses haaras kodumeeskond kohe initsiatiivi ja pääses kiiresti 6:1 juhtima. Kuigi vahe vähenes korduvalt kahepunktiliseks, tartlased pärnakaid enam kätte ei saanud ja suvepealinna meeskond vormistas tulemusega 25:22 matšivõidu.

Pärnu poolel oli hiilgavas hoos meeskonna kapten Andrus Raadik, kes tõi 19 punkti. Hindrek Pulk assisteeris 18 punktiga.

Samal ajal mängis tabeli teine RTU/Robežsardze Ozolniekis sealse Poliursiga ja kaotas 1:3. See tähendab, et lätlased tabelis pärnakaid enam püüda ei saa ja Saja liiga finaalturniir toimub märtsis Pärnus.

Pärnul on tabeliliidrina koos 57 punkti. RTU/Robežsardze ja Tallinna Selver jagavad 48 punktiga teist-kolmandat kohta. Nende kannul on kohe Jelgava Biolars 45 punktiga. Pärnu tänane vastane Tartu Bigbank on koos Ozolnieki meeskonnaga kuues-seitsmes.

Pärnu meeskond lõpetab põhiturniiri järgmisel nädalavahetusel Lätis, kui kohtutakse tabeli teise poole meeskondade  SK Jekabpilsi Luši ja Daugavpils Universitatega.