Pärnu linnameeskond mängis täna Mai kunstmuruväljakul viimase hooajaeelse mängu enne jalgpalli meistriliiga algust ja pidi tunnistama Läti esiliiga mulluse viienda FK Auda 2:3 paremust.

„Lahtine mäng oli,“ tõdes linnameeskonna president Raio Piiroja.

Pärnakad võitsid avapoolaja 1:0, kuid lasid teise poolaja algul lüüa omale kaks kiiret väravat. Kodumeeskond küll viigistas, kuid kohtuniku antud lisaminutitel õnnestus vastastel veel kord skoorida.

Vaatamata kaotusele arvas Piiroja, et meeskond on algavaks hooajaks valmis.

„Ründehoog on meil hea, ainult kontratega olime veidi hädas,“ tunnistas Piiroja. „Tegime teisel poolajal palju vahetusi. Eks meistriliiga mängudes valime taktika vastavalt vastasele.“

Mullune meistriliiga kaheksas Pärnu linnameeskond alustab meistrivõistlusi täpselt nädala pärast, kui Mai kunstmuruväljakul on neil vastas liiga uustulnuk Rakvere JK Tarvas.