Kergejõustiklased tõid igat värvi medaleid

Keiso Pedriks alistas 60 meetri tõkkesprindis taustal paistva Andres Raja.
Keiso Pedriks alistas 60 meetri tõkkesprindis taustal paistva Andres Raja. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Nädalavahetusel Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti talvistel kergejõustikumeistrivõistlustel võitsid Pärnuga seotud sportlased hulga medaleid.

Pärnakate hiilgavaima tulemuse eest hoolitses pühapäeval isikliku tippmargi püstitanud ja Eesti noorsoo rekordit 7,93 sekundit korranud, 60 meetri tõkkesprindi võitnud Keiso Pedriks.

Pärnu Kalevi KJK kasvandik, praegu Tallinna Kalevit esindav Pedriks oli võistlusega üldjoontes rahul, kuid tal jäi kripeldama, et sajandiku võrra kiiremat aega ei jooksnud ja seega rekordit ainsana oma nimele ei saanud.