Eesti jalgpalli meistriliiga avavoorus võõrustas Pärnu linnameeskond täna Pärnu kunstmurustaadionil umbes 400pealise publiku ees Rakvere Tarvast ja sai liiga uustulnuka üle kena 3:0 võidu.

Esimesel poolajal osutasid vastased Pärnule tugevat vastupanu. Küll tegid väravateta möödunud avapoolaja järel mullu meistriliiga kaheksanda kohaga lõpetanud pärnakad uustulnukatele Virumaalt sotid selgeks.

Pärnu linnameeskonna peatreeneri Marko Lelovi sõnutsi aitas mängu domineerimisele teisel poolajal suuresti kaasa kiire värav teise poolaja alguses: 51. minutil realiseeris penalti Taavi Laurits.

71. minutil lõi Rauno Tutk Martin Vungi karistuslöögist 2:0. Täpse karistuslöögi sooritanud Vunk tuli väljakule kolm minutit enne resultatiivse söödu andmist.

Kolmanda värava lõi 74. minutil Tanel Melts, kellele täpse tsenderdusega toimetas palli Greger Könninge.