Korvpallurid esitasid publikule trilleri

Lauri Habakuk

Pärnu korvpalliklubi kaotas reedel Eesti meistriliiga mängus Pärnu spordihallis 68:69 Raplale.

Kuigi vigastuse tõttu ei mänginud Pärnu eest meeskonna põhitegijad Rain Raadik ja Mark Dorris, võitles iga platsil käinud Pärnu Sadama mängija vaat et kahe mehe eest. Esimesel poolajal nii rünnakul kui kaitses suurepärast mängu näidanud pärnakad võitsid esimese veerandi 19:15 ja poolaja 33:26.

Teise poolaja alguses hakkas mängu valitsema Rapla, pärnakad jäid rünnakul hätta vastaste üleväljapressingu vastu. Õnneks ei lasknud Pärnu külalistel eest minna: nad kaotasid kolmanda veerandi küll 13:21, kuid olid enne viimast perioodi vaid ühepunktises, 46:47 kaotusseisus.