Pärnakas võitis võimsa rekordiga pronksi

Spordiklubi Altius esindaja Kristo Kõplas parandas nädalavahetusel Tallinna Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti A- ja B-vanuseklassi mitmevõistluse meistrivõistlustel isiklikku tippmarki 843 punktiga ja tuli tihedas konkurentsis kolmandaks.

Kõplase treener Romet Mihkels jäi noormehe võistlusega väga rahule. “Kristo püstitas kaugus- ja teivashüppes, kuulitõukes ja 1000 meetri jooksus isikliku rekordi,” teadis Mihkels. “Medali eest olid võimelised võitlema kaheksa poissi, seega oli kolmas koht väga hea tulemus.”

Poiste seitsmevõistluse võitis Tartu ülikooli ASKi esindaja Eerik Haamer 4016 punktiga, teine oli KJK Vike esindaja Mathias Endre Lind 3828 ja kolmas Kõplas 3797 punktiga. “Kõplas on hästi töökas ja andekas poiss,” lisas Mihkels. “Näen temal mitmevõistlejana tulevikku.”