Pärnu korvpallurid võitsid kindlalt Valga-Valka

Pärnu noor tsenter Karl-Martin Kask ohjas hästi Valga suuri mehi, võttis lauapalle ja tegi skoorigi. Foto: Urmas Luik

Pärnu Sadam alistas üleeile Pärnu spordihallis Eesti meistriliiga mängus 89:78 Valga-Valka Maks&Mooritsa.

Vigastuspausilt naasis Mark Dorris, kes viskas 20 minutiga kaheksa punkti. Üles oli antud ka eelmisel nädalal hüppeliigest vigastanud Rain Raadik, kes väljakule siiski ei tulnud.

Pärnu tegi piirilinna tiimiga sotid suuresti selgeks juba esimesel veerandil, võites selle veenva ülekaaluga 25:10. Pärast võrdset teist perioodi mindi poolajapausile Pärnu 47:33 eduseisus.