Pärnu hoidis Tarvast mängu lõpuni ohjes

Pärnu korvpalliklubi võitis teisipäeval Pärnu spordihallis Eesti meistriliiga mängus 73:68 Rakvere Tarvast ja tõusis turniiritabelis koha võrra – viiendaks.

Trobikond vigastatuid Pärnu Sadama vahetusmeeste pingil võis jääda väljakul käinud meeskonnakaaslaste tegutsemisega rahule: kogu mängu vältel sitket võitluslikku kaitsemängu näidanud pärnakad olid pidevalt paari-kolmepunktises eduseisus. Esimese veerandi võitis Pärnu 16:14, poolajapausile mindi võõrustajate 35:29 juhtimisel.

Teist poolaega alustas jõulisemalt Rakvere, kuid Pärnu mehed ei murdunud ja enne viimast perioodi oli Pärnu kahepunktises eduseisus 57:55. Viimase veerandi võitis 16:13 Pärnu.