Pärnulannad võitsid karika kaunite väravatega

Anastasija-Grazyna Shcherbachenia
Anastasija-Grazyna Shcherbachenia Foto: PP

Pärnu jalgpalliklubi naiskond alustas tänavust jalgpallihooaega võiduga Eesti superkarika finaalis, olles Tallinna A.Le Coq Arenal 3:1 üle Tallinna FC Florast.

Pärnakad asusid avapoolaja keskel Valgevene leegionäri Anastasija-Grazyna Shcherbachenia tabamusest mängu juhtima, kuid juba neli minutit hiljem suutis Katrin Loo seisu viigistada. 32. minutil viis Anastassia Morkovkina pärnakad taas ette ja poolajavile eel tegi Shcherbachenia lõppseisuks 3:1.

“Avavärav tuli kaunist karistuslöögist, kui Shcherbachenia lõi umbes 25 meetrilt palli lati alla,” rääkis PJK peatreener Jüri Saar. “Teise värava puhul pääses Morkovkina vastaste väravavahiga silmitsi ja lõi palli ilusti taha nurka.”