Pärnu linnameeskond pidi kodustaadionil leppima kaotusega

Raido Keskküla

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 14. vooru mängus kohtusid suvepealinna Raeküla staadionil Pärnu ja Paide linnameeskonnad, mäng lõppes külaliste 3:0 võiduga.

Paide vutimehed lõid palli pärnakate väravasse juba mängu 9. minutil ja  teine värav järgnes 44. minutil.  Kolmas pall lendas Pärnu meeste väravasse 81. mänguminutil.

Sel hooajal ühe mängu võitnud Pärnu meeskond asub kolme punktiga liigatabelis eelviimasel kohal, edestades vaid Rakvere Tarvast.

Meistriliiga liider on Tallinna Levadia 37 punktiga, talle järgnevad 36 punktiga Tallinna Infonet ja 34 punktiga Nõmme Kalju.