Jalgpallurid ei saa kuidagi punktisoonele

Andris Tammela
Pärnu linnameeskond (kollases) luhtas  mitmeid võimalusi ja kaotas.
Pärnu linnameeskond (kollases) luhtas mitmeid võimalusi ja kaotas. Foto: Gertrud Alatare

Pärnu jalgpallipublikule kulgeb tänavune hooaeg emotsioonitult, sest Pärnu linnameeskond sai Eesti jalgpalli meistriliigas 13. kaotuse jutti, jäädes teisipäeva õhtul Raeküla staadionil 0:3 alla Paide linnameeskonnale.

Mäng algas lahtiselt ja mõlemale võimalustega. Teisel minutil teenis Pärnu meeskond karistuslöögi vastaste karistusalajoone juurest. Pärnu poolkaitsja Martin Vunk üritas suunata palli vastaste müürist mööda värava tagumisse nurka, kuid Paide väravavaht Kert Kütt sai näpud vahele.

Seitse minutit hiljem kasutas, vastupidi, oma šansi ära külalismeeskond. Paide ründaja Vjatšeslav Zahhovaiko andis karistuslöögist terava palli värava ette. Pärnu puurivaht Hendrik Vainu tõrjus palli endast eemale, kuid esimesena jaole saanud Lauri Varendi tõi tabloole numbrid 0:1.