Pärnu jalgpallinaised jätkavad täiseduga

Lauri Habakuk
Pärnu jalgpalliklubi naiskond on siiani võinud rõõmustada peale iga kohtumist, sest tabelis on vaid võidud. Foto: Urmas Luik

Pärnu esindusnaiskond alistas laupäeval Tallinnas Kalevi keskstaadioni kunstmuruväljakul jalgpalli Eesti meistriliiga mängus 3:0 Tallinna Kalevi.

Pärnakate skoori avas penalti realiseerinud Merily Toom, teise värava lõi esimese poolaja lõpus Anastassia Morkovkina. Kolmanda värava autor oli teisel poolajal Kairi Himanen.

“Ei olnud kõige parem mäng,” tõdes Pärnu jalgpalliklubi peatreener Jüri Saar. Ta tõi esile, et vastased mängisid väga hästi kaitses. Samuti häiris Saare sõnutsi mängu tugev tuul.