Vändra Vaprus kaotas kodus tulise lahingu

Vändra Vapruse jalgpallimeeskond.
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond. Foto: Kristel Eier

Vändra Vapruse jalgpallimeeskond jäi esiliiga 17. voorus koduväljakul tulises lahingus alla FC Infoneti II meeskonnale.

Kohtumine algas Vaprusele hästi, kui avapoolaja keskel asuti Mihkel Jürgensteini väravast 1:0 juhtima.

Asjad pöörasid pärnumaalaste jaoks hapuks kohtumise viimasel veerandtunnil. Vaid mõneminutilise vahega sahistasid Vapruse võrku Juri Jevdokimov ja Edgar Tur. Vändra meeskonna punktipäästmislootusi kahandas 88. minutil Chris Andersonile vea eest näidatud teine kollane kaart, mis tähendas Vaprusele kümnekesi jäämist. Soola Vändra meeskonna haavadele raputas veel Roman Sobtšenko, kelle tabamus oma meeskonnale 3:1 võidu tõi.

Vaprusel on 17 mängust 16 punkti, mis annab kümne meeskonna seas kaheksanda koha.

Vapruse järgmine mäng on tuleval laupäeval võõrsil Tallinna Kaleviga, kes paikneb turniiritabelis viiendal kohal.