Linnameeskond kaotas Levadiale suurelt

Pärnu linnameeskond.
Pärnu linnameeskond. Foto: Gertrud Alatare/

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel kaotas Pärnu linnameeskond reedel kodus Rannastaadionil Tallinna FC Levadiale 0:4.

Levadia asus mängu juhtima 30. minutil Anton Miranchuki väravast ja 11 minutit hiljem tõi Aime Marcelin Gando Biala tabloole numbrid 0:2.

Teine poolaeg jätkus Levadia survega. 73. minutil tegi Luc Landry Tabi Manga seisuks 0:3 ja mängu viimase värava lõi 89. minutil Evgenii Kobzar.

Selle võiduga tõusis Levadia 46 punktiga tabeli liidriks. Pärnu meeskond on kümne meeskonna seas kümne punktiga eelviimane.

Reedel võõrustavad pärnakad tähtsas mängus tabeli viimast Rakvere JK Tarvast.