Vaprus vahetas üleöö staadioni ja kaotas suurelt

Vändra Vapruse jalgpallimeeskond.
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond. Foto: Kristel Eier

Vändra Vapsuse jalgpallimeeskond pidi vihmasadude tõttu kõlbmatuks muutunud staadioni tõttu pidama 23. vooru mängu Viljandis, kus sai Tulevikult suure kaotuse.

Tulevik läks Sander Posti ja Kristen Kähri tabamustest poolajavileks 2:0 juhtima. Teisel poolajal lõid samad mehed oma teise värava ja kindlustasid 4:0 võiduga Tulevikule liiga liidri staatuse.

Vaprus saab täna Viljandisse kolitud mängu asemel kodus mängida 1. oktoobril, kui algselt oli kavas mäng Viljandis.

Vaprusel on 23. vooru järel tabelis 19 punkti, millega ollakse üheksandal kohal.

Vapruse järgmine mäng on laupäeval, kui võõrustatakse FC Infoneti II meeskonda.