Kümnekesi jäänud Vaprus teenis Tartus viigipunkti

, veebitoimetaja
Jalgpall.
Jalgpall. Foto: MAILIIS OLLINO/PRNPM/EMF

Vändra Vapruse jalgpallimeeskond jäi Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri 24. vooru mängus võõrsil Tartu Santose vastu kümnekesi, kuid võitles välja viigipunkti.

Mängu avapoolaja võitis Jarmo Aaviste väravast Santose meeskond ja läks teise poolaja algul Alex Meinhardi tabamusest 2:0 juhtima.

Vändra meeskond vastas 64. minutil Ander Paabuti ja 69. minutil Kaarel Saaremetsa väravaga, mis võrdsustasid seisu.

Mängu lõpp oli viigistanud Vaprusele ärev, sest 83. minutil teenis teise kollase kaardi Maigo Vaakman, jättes meeskonnakaaslased platsile kümnekesi. Kummalgi meeskonnal ei õnnestunud enam väravat lüüa ja nii lõppeski mäng 2:2.

Vaprusel on 24. vooru järel tabelis 20 punkti, millega ollakse üheksandal kohal. Punkt rohkem on Kohtla-Järve Järvel, kümnendal kohal asub 18 punktiga (23 mängust) Nõmme Kalju II meeskond.

Vapruse järgmine mäng tuleb laupäeval kodustaadionil FC Infoneti II meeskonna vastu.