Nikopensius tõi Lätist etapivõidu

Toivo Nikopensius kindlustas järjekordse etapivõiduga oma liidrikohta Balti meistrivõistlustel. Foto: Urmas Luik

Paikuse motoklubi eestvedaja Toivo Nikopensius kihutas endurosprindi Balti meistrivõistluste etapil Lätis Zantes üle 40aastaste seenioride konkurentsis esimese auhinna vääriliselt.

Neljast kiiruskatsest koosnenud võistlusel oli Nikopensiuse võiduaeg 18.38,98, teisena lõpetanud paljukordne Läti meister Einars Vinters kaotas meie mehele 11 sekundiga ja kolmanda koha saanud leedulane Danielius Žoštautas jäi võitjale alla rohkem kui minutiga.

Pärnu motoklubi raudvara Madis Pool sai kümme aastat eakamate meeste arvestuses viienda tulemuse, klassivõidu võttis lätlane Ivars Mihkelsons.