Zenjovi koduklubi pääses Euroopa liiga alagrupiturniirile

Sergei Zenjov.
Sergei Zenjov. Foto: FK Qabala

Pärnust pärit jalgpalluri Sergei Zenjovi koduklubi Qabala sai Euroopa liiga play-off-faasi kordusmängus kaotuse Maribori meeskonnalt, kuid kahe mängu kokkuvõttes pääses teist hooaega järjest alagrupiturniirile.

Aserbaidžaani liigat esindav Gabala oli avamängu võitnud kodus 3:1, kusjuures Gabala avavärava lõi selles mängus avapoolajal Zenjov. Korduskohtumises viis Marcos Tavares 66. minutil Maribori juhtima ja kolm minutit hiljem jäi Qabala Theo Weeksi kaardi järel kümnekesi. Rohkem väravaid Sloveenia klubi siiski lüüa ei suutnud ja nii pääses üldkooriga 3:2 edasi Qabala.

Zenjov mängis kordusmängus 86. minutit, siis vahetati ta pingile.

Täna toimunud loosimisel sai Gabala Euroopa liiga alagrupiturniiril vastasteks Brüsseli Anderlechti, Prantsusmaa Saint-Etienne'i meeskonna, ning Saksamaa klubi Mainz.