Pärnu linnameeskond noppis kodus võidu

Lauri Habakuk
21. minutil tõrjus Pärnu linnameeskonna väravavaht Kristjan Tamme Vjatšeslav Zahovaiko penalti. Foto: Gertrud Alatare/

Pärnu linnameeskond alistas täna Pärnu Rannastaadionil Eesti meistriliiga mängus 3:1 Paide linnameeskonna.

Suuresti vastaste kaitsjate eksimuse toel avas 51. minutil skoori Pärnu ründaja Henri Hanson, kellel avanes võimalus segamatult koos palliga väravasse sörkida. Kolm minutit hiljem oli Hanson taas tulemuslik, lüües Paide väravavõrku Rando Leokini täpsest söödust tulnud palli.

Paide auvärava lõi 81. minutil karistuslöögist Vjatšeslav Zahovaiko, kelle penalti tõrjus 42. minutil Pärnu väravasuul seisnud Kristjan Tamme.

Lõpliku skoori vormistas Toomas Pent, kes oli täpne 90. minutil.

Pärnu linnameeskonnal on nüüd turniiritabelis kirjas viis võitu, viik ja 21 kaotust. 16 punkti kogunud Pärnu on kümne meeskonna hulgas üheksandal kohal. Koha võrra kõrgemal olev Tartu JK Tammeka on 13 punkti kaugusel.

Pärnu linnameeskonna järgmiseks vastaseks on samuti Paide, kui 9. septembril kohtutakse omavahel Kesk-Eestis.