Linnameeskond tunnistas Sillamäe paremust

Pärnu linnameeskond (kollases) teenis hooaja 23. kaotuse.
Pärnu linnameeskond (kollases) teenis hooaja 23. kaotuse. Foto: Gertrud Alatare/

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel kaotas Pärnu linnameeskond teisipäeval Sillamäel sealsele Kalevile väravaterohkes kohtumises 2:4.

Mäng algas pärnakate jaoks õnnetult, sest juba teisel minutil viis Evgeny Kabaev kodumeeskonna juhtima. 23. minutil suurendas sama mees Sillamäe eduseisu kaheväravaliseks ja 33. minutil lõi Maksim Lipin 3:0.

Pärnakad lõid poolaja lõpus ühe värava tagasi, kui 43. minutil skooris Henri Hanson.

Teist poolaega alustasid külalised särtsakamalt ja juba 46. minutil tõi Kristian Lengi löödud värav tabloole numbrid 2:3.

Pärnakad üritasid viigiväravat, kuid kahjuks vormistas Aleksandr Savin 89. minutil lõppseisu.

Turniiritabelis üheksandal kohal jätkava linnameeskonna järgmine kohtumine on laupäeval Rannastaadionil, kui võõrustatakse tabeli neljandat, Nõmme JK Kaljut.