Korvpallurid alustasid karikavõistlusi võidukalt

Norman Käbin (palliga) oli karikamängus pärnakate resultatiivseim.
Norman Käbin (palliga) oli karikamängus pärnakate resultatiivseim. Foto: Mailiis Ollino / Pärnu Postimees

Sel nädalal alanud Eesti korvpallikarikavõistlustel alistas Pärnu Sadama meeskond reedel Tamsalus sealse Los Torose / Viru Haigla meeskonna 79:75.

Vaid üheksa mehega Lääne-Virumaale sõitnud pärnakad olid Eesti teise liiga meeskonnaga püstihädas. Tamsalu võitis avaveerandi 33:27 ja poolaja 50:44.

Pärnakad kallutasid kaalukausi enda kasuks teisel poolajal. Viimasele veerandile mindi küll kodumeeskonna 61:60 eduseisus, kuid lõpp kuulus külalistele.

Pärnu Sadama resultatiivseim oli Norman Käbin 15 punkti ja 8 resultatiivse sööduga. Karl-Martin Kask ja uus leegionär Edvinas Seskus panustasid 14 punktiga. Seskus võttis kaheksa lauapalligi.

Seeria korduskohtumine peetakse kolmapäeval Pärnu spordihallis.

Paari võitja kohtub järgmises ringis Tartu Terminali ja Audentese spordigümnaasiumi vahelise mängu võitjaga.