Korvpallurid kaotasid kindlalt Raplale

Lauri Habakuk
Korvpalliklubi Pärnu esindusmeeskonna peatreener Heiko Rannula (keskel)
Korvpalliklubi Pärnu esindusmeeskonna peatreener Heiko Rannula (keskel) Foto: Mailiis Ollino

Pärnu korvpalli esindustiim kaotas täna õhtul Raplas Sadolini spordihoones Balti liiga mängus 85:67 kohalikule meeskonnale.

Poolaja kaotas Pärnu 51:38. Kolmanda veerandaja võitis kodumeeskond 21:9. Nii oli Rapla edu viimase veerandi eel juba 25 punkti. Viimase perioodi võitsid 20:13 pärnakad.

Pärnu tulemuslikem oli 18 punkti, seitsme lauapalli ja kuue resultatiivse sööduga Norman Käbin. Vaidotas Volkus toetas teda 13 punktiga.

Kolm punkti visanud Reinar Hallik jagas tiimikaaslastele koguni kaheksa tulemuslikku söötu. Kuus punkti visanud Rannar Raap hankis kümme lauapalli.

Rapla eest viskasid Domen Bratoz ja Indrek Kajupank 18 punkti. Sven Kaldre oli meeskonnale abiks 16 punktiga.

Pärnul on sel hooajal Balti liigas kaks kaotust, Raplal seevastu kaks võitu.

Sel laupäeval läheb Pärnu kodusaalis Eesti meistriliiga mängus vastamisi TTÜ meeskonnaga.