Kümnekesi jäänud Vaprus lasi viigi käest

Vändra Vapruse jalgpallimeeskond.
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond. Foto: Kristel Eier

Vändra Vapruse jalgpallimeeskond jõudis esiliiga 34. vooru mängus Maardu linnameeskonnaga pärast vähemusse jäämist kaotusseisu viigiks pöörata, kuid andis mängu lõpus punkti käest.

Kodustaadionil mänginud Vaprus jäi poole tunniga kaheväravalisse kaotusseisu, kuid Ander Paabuti tabamus minut enne poolajavilet tõi Pärnumaa meeskonna mängu tagasi.

Vändra meeste seis kiskus hapuks teise poolaja keskel, mil kohtunik näitas punast kaarti meeskonna ühele liidrile Ranet Lepikule.

Hoolimata vähemusse jäämisest suutis Vaprus kolm minutit hiljem Rasmus Ilvese väravast viigistada, kuid Jevgeni Gurtšioglujantsi värav viis minutit enne lõpuvilet kallutas skoori 3:2 Maardu kasuks ja sellise tulemusega mäng lõppeski.

Vaprus on 34 vooru järel 28 punktiga üheksandal kohal, mis tähendab järgmiseks aastaks piletit esiliiga B-tasandile. Nõmme-Kalju U21 meeskond on kogunud seitse punkti enam. Vaprusest jääb punktiga maha Kohtla-Järve JK Järve.

Esiliiga eelviimases voorus sõidab Vaprus järgmisel pühapäeval külla FC Levadia U21 meeskonnale, ületuleval pühapäeval võõrustab Vaprus hooaja viimases voorus Tallinna Kalevit.