Pärnu Sadam jõudis karikavõistluste finaalturniirile

Lauri Habakuk
Norman Käbin.
Norman Käbin. Foto: Madis Sinivee

Pärnu korvpalliklubi alistas täna Jõhvi spordihallis Eesti karikavõistluste veerandfinaalis 83:78 Rakvere Tarva ja jõudis finaalturniirile.

Mäng oli äärmiselt tasavägine, põlised rivaalid kasvatasid skoori punkthaaval.

Pärnu koosseis viskas punkte ühtlaselt. Kaheksast väljakul käinud mängijast viis viskasid kahekohalise arvu punkte.

Tulemuslikem Pärnu mängija oli 15 punktiga Vaidotas Volkus. Mängu lõpus nii mõnegi olulise viske tabanud Reinar Hallik tõi 14 punkti.

Kolmapäeva õhtul Pärnu meeskonnaga ühinenud Teddy Okereafor lisas Pärnu rünnakutesse silmanähtavat teravust. Tema visked ei tahtnud küll mängu alguses tabada, kuid viimase veerandi lõpu otsustavatel hetkedel oli ta nii mõnelgi korral tulemuslik. Lõpuks kogunes uustulnuka arvele üheksa punkti ja 11 lauapalli.

Tarva eest viskas Timo Eichfuss 28 punkti, neist 24 esimesel poolajal.

Poolfinaalis läheb Pärnu vastamisi Jõhvi spordihallis kell 17 algava Tartu ülikooli ja TTÜ korvpalliklubi vahelise vastasseisu võitjaga.

Karikavõistluste finaalturniiri poolfinaalid toimuvad 17. detsembril, finaal ja kolmanda koha mäng päev hiljem.