Vändra meeskond sai väärt võidu

Andris Tammela
Vändra Vaprus.
Vändra Vaprus. Foto: Kristel Lepik

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga eelviimases voorus alistas Vändra JK Vaprus pühapäeval Tallinnas sealse Levadia U21 meeskonna 3:1.

Vändra meeskond läks mängu juhtima juba teisel minutil, kui skoori avas Mihkel Jürgenstein. 32. minutil suurendas Alfred Vesselov külaliste edu kaheväravaliseks.

57. minutil lõi Nikita Koger Levadia eest ühe värava tagasi, kuid vaid kolm minutit hiljem tõi Levadia mängija Marten Niilopi omavärav tabloole Vändra võidunumbrid.

Vändra meeskond jätkab esiliiga kümne meeskonna seas eelviimasel kohal ja pudeneb tulevaks aastaks aste madalamale.

Järgmisel pühapäeval viimases voorus võõrustab Vändra meeskond kodustaadionil Tallinna JK Kalevit.