Korvpallurid võitlesid end karikavõistluste finaalturniirile

Lauri Habakuk
Vaidotas Volkus.
Vaidotas Volkus. Foto: Madis Sinivee

Pärnu Sadama nime kandev kohalik korvpalliklubi alistas laupäeval Jõhvi spordihallis Eesti karikavõistluste äärmiselt tasavägises veerandfinaalis 83:78 Rakvere Tarva ja jõudis finaalturniirile.

Mõlemal meeskonnal õnnestus mängu jooksul korduvalt juhtohjad enda kätte saada. Nii jõudsid pärnakad 40 minuti jooksul nii domineerida kui eest tormanud ürgveist taga ajada. Poolaja kaotas 40:43 Pärnu.

“Muidugi on hea tunne, kui võidad sellise mängu,” lausus Pärnu korvpalliklubi juht Mait Käbin. Et Jõhvi spordihallile tunduvalt lähemal elavad rakverelased olid Käbini hinnangul eelisseisundis, näis päev enne mängu Jõhvi sõitma pidanud pärnakate võit talle seda suurem.